tekst alternatywny

    Nasz kanał z filmami. KLIKNIJ

Nowości

Kubota Z122
brutto: 22 140,00 zł
(netto: 18 000,00 zł)
Kubota L1501

Nilfisk ALTO

ss

Marka Nilfisk-ALTO należy do firmy Nilfisk-Advance A/S, która jest jednym z wiodących producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących z obrotem rocznym 871 milionów euro zatrudniającym 5200 pracowników. Jesteśmy w większości krajów Europy, Ameryki i Azji nasza centrala znajduje się w Danii, a fabryki zlokalizowane są na Węgrzech, w Chinach, Włoszech, USA, Danii i w Niemczech.

Dostarczamy wysokiej jakości myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze i maszyny do utrzymania czystości podłóg dla rolnictwa, motoryzacji, przemysłu, firm sprzątających oraz do użytku domowego.

Celem Nilfisk-ALTO jest innowacja i stały postęp. Wierzymy w rozwój i utrzymywanie długotrwałej współpracy z naszymi Klientami, dostawcami i pracownikami.

Nasi Klienci 

Naszym typowym Klientem jest zakład produkcyjny poszukujący najskuteczniejszych rozwiązań w kwestii czyszczenia i odzyskiwania materiałów stałych i/lub ciekłych.
W zależności od potrzeb możemy dostarczyć odkurzacze mobilne lub systemy centralne.
Część naszych klientów gromadzi i usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia: pyły, ziarna, mąkę, produkty spalone, wióry, włókna, oleje, wodę, gruz itp. Inne zakłady potrzebują przenosić mieszanki proszków do maszyn celem ich konfekcjonowania i pakowania. Jeszcze inne muszą zbierać materiały ”niebezpieczne”, pyły wybuchowe , ciecze niepalne lub substancje toksyczne.
Produkty Nilfisk mogą stawić czoła wszystkim zadaniom: posiadamy najbardziej wymagane międzynarodowe świadectwa, do których należą ATEX, TÜV (L, M, H), GS, Ex, CESI, dlatego też możemy zagwarantować najbardziej kompleksowe bezpieczeństwo każdego środowiska pracy. 

Nasze produkty 

Produkujemy szeroką gamę odkurzaczy przemysłowych o mocy od 0,5 aż do 100 KM.
45 podstawowych modeli odkurzaczy może być dostosowanych do bardzo specyficznych potrzeb Klienta, co daje ponad 500 opcji maszyn - mamy rozwiązanie każdego problemu ! 


Nasze produkty to:

- Wysoka jakość surowców i komponentów

- Brak części ruchomych i/lub przekładni     

- Niezawodność i z niski poziom hałasu

- Prostota użytkowania i minimalne koszty utrzymania

- Spełnianie międzynarodowych wymogów bezpieczeństwa 


Obsługa Klientów: 

- Doradztwo: bezpośrednia obsługa oraz usługi w trybie on-line świadczone przez powołany w tym celu dział;

- Szkolenia: bezustanne doskonalenie techniczne, handlowe i marketingowe w centrum szkoleniowym Nilfisk

- Wsparcie techniczne: dostępność literatury technicznej, handlowej i marketingowej aktualizowanej na bieżąco.

Nasza organizacja

Siedziba główna  znajduje się w Apeninach pomiędzy Modeną a Bolonią; w jej skład wchodzą wszystkie wydziały produkcyjne i administracyjne.
Ośrodek szkoleniowy i dział rozwoju mieszczący się w siedzibie głównej obejmuje laboratorium techniczne zajmujące się innowacjami technologicznymi, laboratorium naukowe zajmujące się rozwojem i unowocześnianiem produktów oraz salę ekspozycyjną.

Dzięki sieci sprzedaży Nilfisk obecny jest na całym świecie. 

Myjki wysokociśnieniowe,szorowarki, odkurzacze przemysłowe, maszyny do sprzątania - Nilfisk-ALTO