ISEKI kosiarka SXG324 z wysokim wysypem

  • Kod: 2338
  • Producent: Iseki
  • Kod producenta: SXG324
  • Dostępność: Dostępne Dostępne

Link do opisu ISEKI.PL

https://www.iseki.pl/fileadmin/iseki_pl/Produkte/PDF/Motorgeraete/ISEKI_Broszura_SXG3_Kosiarka_230705.pdf

 

Globalny sukces-jakość i precyzja
Kiedy słyszymy ISEKI, myślimy niezawodność, najnowsza technologia, wysoka jakość produktu i prestiż. Za nazwą marki kryje się 90-letnie doświadczenie w produkcji ciągników rolniczych, najnowsza japońska technologia, fabryki rozmieszczone na całym świecie, niemiecka precyzja, nowoczesny proces produkcyjny i do tego najbardziej rozwinięta sieć dystrybucji w sektorze mini ciągników i traktorków rolniczych oraz setki tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.

Międzynarodowy lider w produkcji kosiarek
Produkty Iseki to połączenie najwyżej japońskiej technologii, najwyższej jakości użytych materiałów oraz niemieckiej precyzji, dokładności wykonywanych zadań i co dla firmy Iseki najważniejsze partnerskiego podejścia do klientów i lokalnych dystrybutorów (nowoczesne centra szkoleniowe dla dealerów). Zapotrzebowanie na mini ciągniki obu tych krajów przy obustronnej wymianie technologii i idei doprowadziło oba kraje do produkcji najlepszych ciągników sub-kompaktowych na świecie, a firmę ISEKI uplasowało na 3 miejscu w Japonii, uwzględniając udziały w rynku i dając czołowe miejsce na globalnym rynku.

Seria SXG 3 - maszyny do zadań specjalnych!
Seria SXG 3 to wysokiej jakości 3-cylindrowe silniki Iseki oferujące moc od 20 - 22 KM. Są to silniki bardzo ekonomiczne, spełniające wszelkie najnowsze normy emisji spalin - Stage V. Modele serii SXG 3 wyposażone są w bezstopniową przekładnię hydrostatyczną. Skrzynia obsługiwana za pomocą dwóch pedałów do przodu oraz do tyłu zapewnia wysoki komfort pracy. Maksymalna prędkość pracy to 19 km/h.

Traktorek ogrodowy Iseki SXG 324 został wyposażony 3-cylindrowy silnik spalinowy o mocy 14,6 kW (20 KM) przy 2600 obr./min. Silnik ten cechuje się wyjątkową wydajnością i niskim zużyciem paliwa. Traktorek posiada hydrostatyczny układ napędowy, umożliwiający płynne, ale i dynamiczne ruchy maszyny bez konieczności zmiany biegów. Jest to bardzo wygodna przekładnia, zapewniająca komfort i łatwość obsługi maszyny.

Marzysz o traktorku do koszenia większych powierzchni? Model SXG 324 to wybór idealny!
W takim razie traktorek marki Iseki spełni twoje oczekiwania. Masz do wyboru zbieranie do bardzo pojemnego 650 L kosza, który opróżniany jest hydraulicznie z pozycji operatora za pomocą wygodnej, wyprofilowanej dźwigni. Traktorek wyposażony jest w wysoki wysyp. Kolejnym sposobem koszenia jest mulczowanie. Traktorek wyposażony jest w noże mulczujące, do tej funkcji nalezy dokupić jedynie samą wkładkę (nie jest dołączona do zestawu). Wybierając funkcje mulczowania, fragmenty trawy są zatrzymywane pod agregatem i rozdrabniane, a następnie wyrzucane z dużą siłą powietrza na trawnik. Trawa z biegiem czasu ulega rozkładowi, co stanowi naturalny nawóz i użyźnia glebę.

Maszyna posiada manualną regulację wysokości koszenia w 6 stopniach od 30 do 90 mm, a szerokość robocza noża tnącego wynosi 122 cm. Jest to traktorek ogrodowy, który zdecydowanie sprawdzi się na większych powierzchniach.

Co poprawi Twój komfort pracy na Iseki SXG 324?
Niezawodny wysokoprężny silnik
Przekładnia hydrostatyczna
Szeroki zakres regulacji wysokości koszenia
Wygodny, regulowany fotel
Funkcjonalna kierownica z miękkim obiciem
Pojemny kosz na trawę 650 L
Oświetlenie LED, pozwalające na pracę także po zmroku
Hydrauliczne opróżnianie kosza oraz wysoki wysyp
Opony chroniące darń trawnika
Aż 21 litrowy zbiornik paliwa
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Stan
Nowy
Napęd
2x4 2WD
Waga (kg)
810