Kubota B 2420

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1244
  • Producent: Kubota
  • Dostępność: Dostępne Dostępne

Miniciągnik Kubota B2420 oferuje wysoką moc i wytrzymałą konstrukcję w połączeniu z niewielkimi rozmiarami. Taka charakterystyka powoduje, że sprawdzi się on w bardzo różnorodnych zastosowaniach - od hodowli zwierząt, przez prace w sadownictwie, przy uprawie owoców miękkich, aż po zadania typowo komunalne.

Wąska budowa

Szerokość poniżej 1 metra (zależnie od ogumienia), pozwala na łatwe manewrowanie miniciągnikiem B2420 na ograniczonej przestrzeni.

Napęd 4x4

B2420 nie boi się trudnych warunków terenowych - napęd na wszystkie koła oraz blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi (w standardzie), gwarantują niezakłóconą trakcję w każdej sytuacji. Co więcej, duży rozstaw osi wynoszący aż 1563 mm daje wysoką stabilność jazdy nawet w bardzo nierównym terenie.

Komfort operatora

Hydrostatyczne wspomaganie kierownicy wpływa na zmniejszenie zmęczenia operatora podczas wielogodzinnych zadań, a przejrzysty zestaw wskaźników z podświetleniem, niemal płaska podłoga oraz intuicyjne rozmieszczenie dźwigni sterujących funkcjami miniciągnika tworzą wygodne miejsce pracy.

Duży udźwig tylnego podnośnika

Tylny TUZ o udźwigu wynoszącym aż 615 kg na końcach cięgien pozwala na współpracę miniciągnika B2420 z wieloma rodzajami maszyn towarzyszących, dając produktowi marki Kubota ogromną wszechstronność.