Kubota GZD 21 HD

  • Kod: 1821
  • Producent: Kubota
  • Dostępność: Dostępne Dostępne

KOSIARKA O ZEROWYM PROMIENIU SKRĘTU!
Profesjonalna maszyna z silnikiem diesel'a. Wyjątkowy układ kierowniczy pozwala na zawracanie maszyną w miejscu, co umożliwia koszenie trawy w gęsto zalesionych parkach, ogrodach i terenach zielonych w miastach. Wersja HD posiada hydrauliczne podnoszenie kosza do wyładunku trawy na przyczepę.

GZD21 - KOSIARKA O ZEROWYM PROMIENIU SKRĘTU!

Profesjonalna maszyna z silnikiem diesel'a. Wyjątkowy układ kierowniczy pozwala na zawracanie maszyną w miejscu, co umożliwia koszenie trawy w gęsto zalesionych parkach, ogrodach i terenach zielonych w miastach. Wersja HD posiada hydrauliczne podnoszenie kosza do wyładunku trawy na przyczepę. Podnoszenie narzędzia koszącego i regulacja wysokości koszenia również odbywa się hydraulicznie.

Dwucylindrowy silnik diesela posiada moc 21 KM i jest bardzo oszczędny. Duży zbiornik paliwa w połączeniu z niskim spalaniem, pozwoli na długą pracę bez przystanku.

System szybkiego oczyszczania wylotu trawy pozwoli na zwiększenie produktywności. Czynność tą wykonuje się bez schodzenia z fotela.

Dzięki doskonałemu systemowi skrętu za pomocą dwóch dźwigni, operator może łatwo prowadzić maszynę nawet przy najciaśniejszych zakrętach. Praca wokół drzew i krzewów nie jest żadnym problemem, gdyż GZD21 może skręcić o 360 stopni w miejscu.

Model GZD21-HD wyposażony jest w moduł wysokiego wysypu trawy. Jest to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na dokładne opróżnienie kosza np. pod drzewa, do wyższego pojemnika na kompost lub przyczepę. Maksymalna wysokość wysypu trawy to 1,8 m.

Kubota GZD21 jest mała i lekka, co czyni ją łatwą i tanią w transporcie.